Na dobre rozkręca się plebiscyt „Dobre dla Diabetyka 2011”, l każdego dnia przybywa  kuponów, SMS-ów i głosów oddanych na stronie internetowej.   Do zakończenia głosowania pozostało dużo jeszcze czasu. Wakacje , urlopy, słoneczne weekendy nie służą  oddawaniu się cukrzycowej edukacji ale wierzymy, że nasi Czytelnicy nie zapomną o plebiscycie. Tym bardziej, że jego uczestnicy mają szanse wygrać super nagrody:  telefon MaxCom MC 6800, aparat telefoniczny KXT480 (zobacz na stronie : www.maxcom.pl), jonizator (zobacz na stronie : www.jonizatory.com) oraz nowy, supernowoczesny glukometr  Gold System), zobacz na stronie: www.diagnosis.pl).

Oto pierwsza dziesiątka  produktów, które od początku plebiscytu do końca maja otrzymały najwięcej głosów:

Glukometr Diagnostic Gold System1. Glukometr Diagnostic Gold System

 Telefon z alarmem MaxCom MM 450 BB2. Telefon z alarmem MaxCom MM 450 BB

Tabletki z Drożdży Piwowarskich – LEWITAN3, Tabletki z Drożdży Piwowarskich – LEWITAN

 

 


Suplement diety – Humavit Morwa Biała

4. Suplement diety – Humavit Morwa Biała

 

 

Zioła przeciwcukrzycowe –Diabetovit Fix5. Zioła przeciwcukrzycowe –Diabetovit Fix

 

 

Czekolada bez cukru Mleczna Wawel6. Czekolada bez cukru Mleczna Wawel

 

 

Skarpety dla diabetyków z włóknami srebra7. Skarpety dla diabetyków z włóknami srebra

 

 

Słodzik dla cukrzyków –Diaspam8. Słodzik dla cukrzyków –Diaspam

 

Witaminy dla diabetyków Diabion9. Witaminy dla diabetyków Diabion

 

 Krem dla diabetyków Gehwol Extra10. Krem dla diabetyków Gehwol Extra

 

Głosowanie trwa dalej i  niemal każdego dnia  lista zmienia się.

Nic jeszcze nie zostało przesądzone, bo głosowanie  jeszcze trwa. Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie.  Jak głosować ?  Można to uczynić wypełniając kupon, głosując SMS-em  lub za pośrednictwem Internetu.

GŁOSOWANIE  ZA  POMOCĄ KUPONÓW

– Wpisz w okienka numery wybranych produktów, napisz swój adres i wyślij kupon naklejąc na kartkę pocztowa lub w kopercie adresując:  Redakcja  „PEN”, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok z dopiskiem „Plebiscyt”.

GŁOSOWANIE  ZA POMOCĄ SMS

– Wyślij  SMS na numer 792 614 448. W treści należy napisać:  plebiscyt i numery 5. wytypowanych  produktów.  Można  wysłać dowolną ilość SMS-ów.  Koszt  wysłania jednego  SMS-a  – wg taryfy Twojego operatora. W jednym SMS-ie można głosować  na maks. 5 produktów.

GŁOSOWANIE  W INTERNECIE

– Na stronie internetowej www.magazynpen.com.pl kliknij zakładkę „Dobre dla Diabetyka 2011 i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Głosowanie trwać będzie do końca września 2011 r. Czekamy na kupony, SMS-y i maile z Waszymi głosami.  Chętnie poznamy też Waszą opinię na temat  produktów dla diabetyków.  Opinie i uwagi należy przesyłać na adres redakcji  lub mailem: magazynpen@wp.pl.

(sed)