CARENEX – automatyczny nakłuwacz.

Przełom w technologii nakłuwaczy.Carenex

Jeśli odczuwacie dyskomfort podczas codziennego badania poziomu cukru we krwi, a opuszki palców są zapuchnięte, to jest rozwiązanie. CARENEX to specjalnie zaprojektowane nakłuwacze, których głównym zadaniem jest zmniejszenie bólu podczas nakłucia przy jednoczesnym utrzymaniu funkcjonalności produktu. Unikalna technologia przesuwania lancetu z zastosowaniem systemu prowadzenia przy użyciu 4-ch prowadnic, oznacza precyzyjną kontrolę ruchu lancetu w obu kierunkach, bez wibracji i oscylacji. Po wniknięciu w skórę, a następnie natychmiastowym wycofywaniu lancet porusza się pod kątem prostym bez drgań, utrzymując stabilną liniowość w celu zminimalizowania bólu.

Szybki, automatyczny i nowoczesny

Ten szybki i kontrolowany czterema prowadnicami, eliminującymi drgania boczne, ruch pozwala zmniejszyć liczbę przypadków uszkodzenia skóry, a testy są łatwiejsze.  W przeciwieństwie do innych urządzeń nakłuwających, w których trzeba naciągnąć sprężynę i uruchomić, w nakłuwaczu CARENEX nie ma wstępnego naciągania sprężyny, ponieważ naciąga się ona automatycznie, nie ma też przycisku zwalniania, bo po dotknięciu w miejscu nakłucia, uruchomienie następuje automatycznie.

Więcej informacji na stronie: http://pgps.eu

Prawdopodobnie najdokładniejszy glukometr na świecie

W ofercie naszej firmy dostępny jest prawdopodobnie najdokładniejszy glukometr na świecie – G-BIO. Precyzja glukometru G-BIO zdecydowanie przewyższa najnowsze standardy wyznaczone przez ISO 15197:2013. Od 1 września 2017 r. paski do glukometru G-BIO są dostępne na listach refundacyjnych.

Jeśli jesteście zainteresowani otrzymaniem glukometru G-Bio prosimy  kontakt office@pgps.eu lub 22 812 15 82.

—————————————————————————————————————–

Ten wpis został opublikowany w kategorii GLUKOMETRY i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.