Aktywny senior. Chociaż z wiekiem spada ilość energii..

Bio-Quinon Active Q10. Opakowanie suplementu dla seniora.

AKTYWNY SENIOR

Całkiem normalnym zjawiskiem jest to, że z wiekiem spada ilość energii, ale można tego uniknąć. Jednym z najbardziej popularnych suplementów dla zachowania normalnego poziomu energii jest Bio-Quinon Active Q10 Gold, szeroko stosowany preparat, który łączy koenzym Q10 i witaminę C.

 Każda pojedyncza rzecz, którą człowiek robi, wymaga energii – niezależnie czy jest to chodzenie, bieganie, czytanie, myślenie, walka z zimnem, czy odrastanie nowej skóry po oparzeniu lub uszkodzeniu. Ludzie młodzi mają mnóstwo energii i nie zaprzątają sobie głowy myśleniem o tym, że pewnego dnia to się zmieni. Ale gdy minie czas i człowiek staje się starszy, zdolność organizmu do wytwarzania energii w komórkach zmniejsza się, co powoduje szybsze zmęczenie i wcześniej odczuwane wyczerpanie.


  • Zamów wydawnictwo edukacyjne: Chrom – jak kontrolować poziom cukru we krwi i wagę, Koenzym Q10 – Żyć dłużej ze zdrowym sercem,  Koenzym Q10 – dla lepszego zdrowia i dłuższego życia.
  • Wszystkie publikacje są bezpłatne. Książkę można pobrać w formacie PDF lub otrzymać wersję drukowaną za pośrednictwem strony www.naukaizdrowie.pl

Zbawienna witamina C

W sprzedaży dostępny jest suplement, który staje się coraz bardziej popularny, szczególnie wśród ,osób starszych. Preparatem tym jest Bio-Quinon Active Q10 Gold, który łączy witamino-podobną substancję – koenzym Q10 i witaminę C. Powodem, dla którego Bio-Quinon Active Q10 Gold stał się tak popularny jest fakt, że witamina C uczestniczy w procesie, który naukowcy określają jako „normalny metabolizm związany z produkcją energii”. Mówiąc inaczej, witamina C wspiera produkcję energii w organizmie, która jest potrzebna do wykonywania różnych aktywności. Dlaczego ludzie mieliby pozostać aktywnymi z upływem czasu? Dlaczego nie wykorzystać naukowo opracowanego preparatu, który pomaga utrzymać produkcje energii tak, aby można było pójść na długi spacer, zagrać w tenisa lub popracować w ogródku? Coraz więcej ludzi odkrywa, jak bardzo może im pomóc Bio-Quinon Q10, umożliwiając im zachowanie wszystkich możliwych rodzajów aktywności.

Bio-Quinon Active Q10 Gold

wybierają naukowcy do stosowania w trakcie badań, ponieważ jego niezawodna jakość i bezpieczeństwo mają istotne znaczenie dla wyników uzyskiwanych w trakcie badań.  Faktycznie, Bio-Quinon Active Q10 Gold został wybrany jako oficjalny produkt referencyjny (złoty standard) Międzynarodowego Stowarzyszenia Koenzymu Q10 (ICQA – ang. International Coenzyme Q10 Association), które jest międzynarodową organizacją koordynującą badania nad koenzymem Q10 na całym świecie.

Każda pojedyncza komórka w ludzkim organizmie jest małym zakładem energetycznym, który wytwarza energię, aby zasilić komórkę.  Niektóre komórki mają większe zapotrzebowanie na energię, niż inne komórki. Na przykład, komórki tkanki mięśnia sercowego wymagają bardzo dużych ilości energii, aby zapewnić rytmiczne skurcze mięśnia sercowego. Również komórki nasienia potrzebują dużych ilości energii, aby mogły zapłodnić komórkę jajową.  Z tego powodu gęstość mitochondriów jest różna w różnych rodzajach komórek.

Bio-Quinon Active Q10 Gold został wprowadzony w Europie ponad 25 lat temu. Obecnie produkt ten jest wiodącą marką wśród preparatów z koenzymem Q10 z uwagi na jego udokumentowaną jakość:

Zawiera czysty koenzym Q10, identyczny z wytwarzanym przez organizm (uzyskiwany na drodze fermentacji drożdży)

  • Udokumentowano prawie 100. publikowanych badań naukowych
  • Miękkie żelowe kapsułki zabezpieczone przed promieniami UV zapobiegają rozkładowi substancji aktywnej
  • Zalecany przez naukowców na świecie z uwagi na niezawodną jakość i bezpieczeństwo
  • Zawiera witaminę C aktywną biologicznie

(r)————————————————————–

Ten wpis został opublikowany w kategorii SUPLEMENTY i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.