SMACZNE POTRAWY DLA DIABETYKÓW. Twoja dieta cukrzycowa.

Dieta diabetyka. Książka dla Ciebie.SMACZNE POTRAWY DLA DIABETYKÓW

Autor: Jane Frank

Autorka jest wykwalifikowanym dietetykiem, podpowiada, jak sobie radzić z cukrzycą i łagodzić jej objawy. To niezwykłą książka  z przepisami dań dla osób chorych na cukrzycę. Przede wszystkim zawiera podstawowe dane o chorobie, jej monitorowaniu i leczeniu. Przypomnienie czytelnikowi  tych pozornie wszystkim znanych informacji  ułatwia zrozumienie diety cukrzycowej.  Jej stosowanie łagodzi przebieg cukrzycy, ułatwia codzienne życie diabetyków i ich opiekunów.

Dieta cukrzycowa nie taka straszna!

Książka zawiera  zbiór przepisów na śniadania, przekąski, napoje, zupy,  dania z drobiu, ryb, desery i sosy.           Każdy z przepisów opatrzony jest oprócz składników i sposobu wykonania informacjami istotnymi dla osób chorych na cukrzycę: podana wartość energetyczna posiłku, zawartość białka, węglowodanów, cukrów, błonnika, witamin i soli mineralnych . Jest też przykładowy plan posiłków na każdy dzień, rady na temat zakupów i planowania menu oraz wyjątkowe przepisy na potrawy o dużej zawartości warzyw, roślin strączkowych, owoców i pełnych zbóż.

Wydawnictwo: RM, str. 184, cena: 34,90 zł.

Książkę można kupić np. w sklepie internetowym:    https://merlin.pl  .

 

 


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii BIBLIOTEKA DIABETYKA, BIBLIOTEKA DIABETYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.