DIABETICA EXPO 2011.Warto tam być!

Diabetica expo. Stoisko na targach DiabeticaRaj dla diabetyków

Przez dwa wrześniowe dni aula UMK w Toruniu gościła diabetyków.  Uczestnikami jubileuszowego XV Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego Diabetica Expo 2011 i IX Ogólnopolskiego Forum Profilaktyki i Leczenia otyłości byli chorzy na cukrzycę, diabetolodzy, dietetycy, przedstawiciele firm farmaceutycznych, lekarze, dziennikarze. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wśród zwiedzających stoisko redakcyjne magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”. Można tu było otrzymać bezpłatny egzemplarz  wrześniowego „PEN-a”, uzyskać informacje o prenumeracie, przekazać ważne dla chorych na cukrzycę tematy i uwagi o preparatach, glukometrach, kłopotach . Wizyta na stoisku redakcyjnym była też okazją do udziału w plebiscycie „Dobre dla Diabetyka 2011”. Cztery osoby nagrodziliśmy nowoczesnymi gleukometrami. Diagnostic Gold System otrzymują:

1. Barbara Baumann – Włocławek, 2. Tadeusz Wielewski – Człuchów, 3. Adam Kupiec – Mielec, 4.  Anna Drwal – Mielec (nagrody wyślemy pocztą).

Na stoisku prezentowaliśmy też aparaty telefoniczne dla osób starszych, jonizatory i glukometry, które są również nagrodami w plebiscycie „Dobre dla Diabetyka 2011”. O Diabetica 2011, specyfikach i nowościach dla chorych na cukrzycę napiszemy w najbliższym wydaniu magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”, który ukaże się w listopadzie br.

Więcej informacji www.expo-andre.pl


Ten wpis został opublikowany w kategorii ARCHIWUM i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.