Suplement diety nie tylko dla diabetyków.

NA SERCE I DLA CAŁEGO CIAŁAHEARTofGOLD Formula™

Suplement diety HEARTofGOLD Formula™ jest polecany nie tylko jako profilaktyczny środek na choroby serca ale również w  celu wzmocnienia sił obronnych organizmu. Wskazany dla osób chorych na cukrzycę, zagrożonych zawałem serca, wylewem i będących w okresie rekonwalescencji

Wszystkie składniki  (zioła) HEARTofGOLD Formula™ są czyste ekologicznie, rosną bez interwencji chemicznej i genetycznej (NO GMO).  Jest to bardzo wysokiej jakości preparat  o unikalnych właściwościach, pomagająca i mająca wspaniałe rezultaty u osób z chorobami serca, naczyń wieńcowych, z wysokim poziomem cholesterolu, stanami pozawałowymi itp, a także jest bardzo pożyteczna dla osób, które chcą zapobiec tym chorobom używając ją profilaktycznie.

  HEARTofGOLD Formula™ – niektóre tylko właściwości

 • Zapobiega zawałom i chorobom serca,
 • Obniża i normalizuje ciśnienie krwi,
 • Zapobiega tworzeniu się skrzepów i wylewów krwi,
 • Oczyszcza naczynia krwionośne z cholesterolu,
 • Zapobiega chorobom wieńcowym serca,
 • Poprawia krążenie krwi.
 • Ta rewelacyjna i jedyna w swoim rodzaju formuła ma wspaniałe działanie, poprawiając radykalnie stan zdrowia, bez skutków ubocznych.

Skład formuły ziołowej :

 1.  Czosnek Zwyczajny (Allium Sativum) (ang: Garlic)
 2. Głóg (Crataegus Oxyacantha) (ang – Hawthorn)
 3. Borówka Czarna (Vaccinium Myrtillus) (ang: Bilberry)
 4. Rokitnik Pospolity (Hippophae Rhamnoides)- (ang: Sea Buckthorn)
 5. Papryka Ostra (Capsicum Frutescens)- (ang: Cayenne Pepper)

Jak używać  suplement diety HEARTHEARTofGOLD Formula™ 

 1. Czosnek Zwyczajny (Allium Sativum) (ang: Garlic)
 2. * Głóg (Crataegus Oxyacantha) (ang – Hawthorn)
 3. * Borówka Czarna (Vaccinium Myrtillus) (ang: Bilberry)
 4. * Rokitnik Pospolity (Hippophae Rhamnoides)- (ang: Sea Buckthorn)
 5. * Papryka Ostra (Capsicum Frutescens)- (ang: Cayenne Pepper)

Preparat należy brać pod język, co zapewnia najlepsze i najszybsze wchłanianie do obiegu krwi. Najlepsze rezultaty uzyskuje się biorąc 15 do 20 kropli 3 razy dziennie pod język trzymając 1 do 2 minut, najlepiej na pusty żołądek, około 15 minut przed posiłkiem. Zakrapiacz załączony jest z butelką.

Ważnym czynnikiem podczas terapii jest spożywanie oczyszczonej wody – 4 do 8 szklanek dziennie, co pozwala na wydalenie z organizmu toksyn – produktów oczyszczania tkanek, szczególnie naczyń krwionośnych.

Uwaga! Smak i kolor produktu końcowego mogą się nieznacznie różnić (od partii do partii), ta odmiana w kolorze i smaku jest wynikiem naturalnych czynników atmosferycznych i glebowych, które mają wpływ na rośliny w okresie ich wzrostu.

 

Więcej informacji: www.todaherbal.com,


Ten wpis został opublikowany w kategorii SUPLEMENTY i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.