KAWA DLA DIABETYKÓW. Delikatna słodycz. . .

Slim coffee diabeticDelikatna słodycz

Od niepamiętnych czasów kawa stanowi jeden z najbardziej znanych i cenionych napojów na świecie, a swoją niesłabnącą popularność niezmiennie zawdzięcza charakterystycznemu aromatowi oraz właściwościom pobudzającym. Niestety zawarta w niej kofeina może powodować nagły wzrost poziomu glukozy we krwi, a więc nie jest wskazana w diecie osób cierpiących na cukrzycę. Mimo to niechętnie jej sobie odmawiamy. Z myślą o osobach dbających o odpowiedni poziom cukru we krwi i szczupłą sylwetkę, producent naturalnych suplementów diety Slim coffee® stworzył absolutnie innowacyjny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego – Slim coffee® Diabetic. Na zdrowy początek każdego dnia…

Slim coffee® Diabetic o kuszącym aromacie cynamonu to połączenie starannie dobranych składników aktywnych, które korzystnie wpływają na naturalne mechanizmy regulacji poziomu cukru we krwi oraz ułatwiają utrzymanie właściwej masy ciała. Receptura tego wyjątkowego napoju opiera się na cykorii, naturalnym źródle błonnika pokarmowego, szczególnie rekomendowanego w diecie diabetyków. Wpływa ona bowiem korzystnie na poziomu cukru we krwi i pomaga pozbyć się niestrawionych resztek pokarmu zalegającego w przewodzie pokarmowym.


Dieta cukrzyka

Delikatną słodycz Slim coffee® Diabetic zawdzięcza nowemu rozwiązaniu w diecie cukrzyków – PalatynozieTM. Jest to bezpieczny węglowodan uzyskany z naturalnego źródła, sacharozy. W odróżnieniu od zwykłego cukru, PalatynozaTM ulega trawieniu znacznie wolniej, a więc nie powoduje szybkiego wzrostu poziomu glukozy. Naturalne ekstrakty z morwy białej i kory cynamonowca wspierają organizm w stabilizacji właściwego poziomu cukru we krwi. Ponadto korzystnie wpływają na ograniczenie wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym oraz obniżenie poziomu złego cholesterolu. Ponieważ w diecie cukrzycowej nie zaleca się picia napojów z kofeiną, m.in. kawy, do Slim coffee® Diabetic dodano energetyzujący ekstrakt z żeń-szenia. Gorąca, cynamonowa Slim coffee® Diabetic pobudzi nawet największych entuzjastów zimowego snu.

Choć Slim coffee® Diabetic została stworzona z myślą o osobach z zaburzonym metabolizmem węglowodanów, może być stosowana również przez osoby dbające o odpowiedni poziom cukru we krwi oraz dbających o zdrową i szczupłą linię . (r)

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ZDROWIE i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.