GLUKOMETR WELLION CALLA. Prosty w użytkowaniu, łatwy w obsłudze.

Glukometr Wellion Calla LightGlukometry Wellion CALLA są nowo opracowanymi urządzeniami do samokontroli poziomu glukozy we krwi.

 Glukometr Wellion CALLA Light

  • Ze względu na podświetlenie ekranu i super duże cyfry, wyniki pomiaru są łatwe do odczytu. Dla wielu osób chorych na cukrzycę niezwykła czytelność wyniku jest ogromnym ułatwieniem w ich codziennym życiu. Dodatkowo można ustawić limity dla wysokich lub niskich wartości glukozy we krwi. Jeśli limity te zostaną przekroczone odczyt będzie wyświetlany z odpowiednią treścią alarmu. Wyświetlanie tych znaków zwiększa świadomość użytkownika o zagrożeniu hipo- lub hiperglikemią i ułatwia mu odpowiednią reakcję. Jest możliwość, aby oznaczyć odczyty jako PRZED lub PO posiłku, co pozwala na lepszą analizę poposiłkowego stężenia glukozy. 500 wyników pomiarów stężenia glukozy może być przechowywane w pamięci, wyniki pomiarów mogą być łatwo dostępne za pomocą przycisków strzałek. Z 3 regulowanymi alarmami Wellion CALLA Light jest glukometrem doskonałym.

    Paski testowe Wellion CALLA

  • są produktem zaawansowanym technologicznie Projektując pasek testowy Wellion CALLA zdecydowaliśmy, że będzie poręcznej wielkości, aby umożliwić pacjentowi łatwe wyjmowanie z fi olki, a także proste i bezpieczne umieszczanie paska w porcie paska testowego glukometru. Górną i dolną stronę paska można łatwo odróżnić nawet osobom niewidomym lub pacjentom słabo widzącym. Końcówka, gdzie krew jest zasysana do strefy reakcji znajduje się odpowiednio daleko od miernika – dzięki odpowiedniej długości paska – aby uniknąć zanieczyszczenia glukometru.
  • Paski testowe Wellion CALLA są produktem zaawansowanym technologicznie. Składają się z kilku warstw zawierających elektrody, które zostały umieszczone przy użyciu udoskonalonych procedur. Biologiczne podłoże – oksydaza glukozy – jest umieszczana w strefi e reakcji w pasku testowym za pomocą dozownika o wysokiej precyzji. Oksydaza glukozy jest enzymem wchodzącym w reakcję z glukozą we krwi w bardzo specyfi czny sposób. Podczas tej reakcji produkowana jest niewielka ilość prądu, przeliczana na wynik stężenia glukozy we krwi, wyświetlanego na ekranie glukometru CALLA. Jako nowoczesne paski testowe Wellion CALLA nie muszą być kodowane, dzięki czemu unikamy przyczyny często popełnianego błędu. Do stosowania ze wszystkimi gleukometrami Wellion CALLA.
  • Więcej informacji – kliknij: tu –  welion

Ten wpis został opublikowany w kategorii GLUKOMETRY i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.