WYMIEŃ STARY GLUKOMETR

Diagnosis wspólnie z redakcją magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” prowadzi ogólnopolską akcję – „Wymień stary glukometr na nowy z roczną  prenumeratą „PEN-a”. PEN. Cukrzyca i Otyłość

Z oferty może skorzystać każdy, kto zgłosi się do jednej z aptek przyjaznych diabetykom (Lista niżej) i zdecyduje się na zamianę starego glukometru na nowoczesny, gwarantujący precyzyjne wyniki, nie wymagający kodowania  glukometr  Diagnostic Gold System.  Oprócz nowego aparatu  każdy otrzyma bezpłatną,  roczną prenumeratę  magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”.

Oferta skierowana jest nie tylko do dotychczasowych użytkowników  glukometrów ale także  do osób, które zmuszone do stałej kontroli pomiaru  poziomu cukru we krwi zdecydują się na korzystanie z glukometru firmy Diagnosis.

W akcji „Wymień stary glukometr na nowy z prenumeratą „PEM-a” mogą brać udział apteki i pacjenci z całej Polski. Osoby zainteresowane  ewentualną współpracą prosimy o kontakt: gpolowianiuk@diagnosis.pl


LISTA APTEK BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI: „Wymień stary glukometr na nowy z roczną  prenumeratą „PEN-a”.Ten wpis został opublikowany w kategorii ARCHIWUM i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.